sobota, 4 kwietnia 2015

7 sztuczek jak nie przytyć w święta, czyli dietetyczne wielkanocne potrawy. Część III: Moja lekka Świąteczna Sałatka na pohybel tłustej tradycji...


Lekka Świąteczna SałatkaWybierasz szybko schudnąć czy po prostu nie przytyć podczas świąt?Jeśli zastosujesz się do moich rad, dieta nie będzie ci potrzebna.

1. Sposób: Omijaj szerokim łukiem tradycyjne ciasta z kremem, margaryną i kilogramem białego cukru!! (szczegóły artykułu i przepisy tutaj!)
2. Sposób: Zrób i zabierz ze sobą zdrowe, dietetyczne i niskokaloryczne ciasto! (szczegóły artykułu tutaj!)


3. Majonez: Zrób go samodzielnie w domu korzystając z mojego łatwego przepisu na Majonez Light! (szczegóły tutaj)4. Świąteczna Sałatka Light! (szczegóły poniżej)


5. Zamień smażone mięso na dietetyczne duszone!! (szczegóły wkrótce!)6. Odejdź od świątecznego stołu i idź na spacer! A na kolację zjedz lekki posiłek! 

(szczegóły wkrótce!)7. Ogranicz... alkohol!! (szczegóły wkrótce!)

Część III: Odchudzona Świąteczna Sałatka To Moja Ulubiona Sałatka...


Na święta pozwalam sobie na dodatek grillowanej piersi z kurczaka.Zapraszam Serdecznie i życzę Smacznego!P.S. Uwaga bo jej smak uzależnia!!


A jeśli jednak dieta odchudzająca okaże się niezbędna po świętach...
Zapraszam Serdecznie do mojej Strefy Odchudzania.Kwestionowanie status quo to przejaw inteligencji.


Można wręcz powiedzieć, że osoba która niczego nie kwestionuje jest z medycznego punktu widzenia martwa, gdyż brak aktywności mózgowej oznacza koniec życia...